Alain Delon: PRAVDA o jeho sebevraždených myšlenkách!

Alain Delon

Autor: Pavel Krejčí

31. ledna 2024 16:37

Francouzský soud v uplynulých dnech rozhodl o udělení soudní ochrany, o kterou kvůli rodinnému sporu požádal sám legendární Alain Delon. Podle některých zpráv už ale slavný herec ani nechce žít. Co je na tom pravdy? 

Delon prodělal před čtyřmi lety kardiovaskulární příhodu s lehkým krvácením do mozku. Zdravotní stav ikony se od té doby jen zhoršuje. Podle posledních zpráv francouzských médií, která se odkazují na jeho blízké, má velké potíže s mluvením a je velice unaven. Loni se dokonce objevila informace, že měl lékaři říct, že chce zemřít. 

Podle deníku Le Parisien se sebevražedné myšlenky populárního herce řešily i při vyšetřování v rámci aktuálního procesu. "Chci zemřít, život skončil," řekl prý slavný osmaosmdesátiletý Francouz vyšetřovatelům. 

Soud konkrétně vyhověl žádosti o soudní ochranu, která neumožní dané osobě činit bez zmocněnce velká rozhodnutí. U Delona půjde o pomoc s výběrem léků či typem zdravotní péče. 

Nejnovější verdikt uvítal právník dcery Anouchky, která by otce ráda převezla do Švýcarska, kde by mu byla poskytována kvalitní lékařské péče. Podle synů Anthonyho a Alaina-Fabiena jí však jde především o to, aby po případné smrti otce zaplatila nižší dědickou daň. 

Témata: Alain Delon Francie soudy