Agátu Hanychovou nahradí... Jaromír Soukup promluvil o novém vztahu!

Jaromír Soukup (podnikatel, moderátor) 2

Autor: Pavel Krejčí

19. ledna 2024 8:27

Jaromír Soukup je po zářijovém rozchodu s matkou své několikaměsíční dcery Agátou Hanychovou stále nezadaný. Sice se neví o žádné, kterou bychom mohli považovat za jeho partnerku. Miliardář nicméně naznačil, z jakého okruhu může vybírat. 

Zatímco Hanychová to po rozchodu vzala hopem, obnovila vztah se staronovým partnerem Mirkem Dopitou a dokonce se za něj provdala, Soukup se soustředí na jiné věci. Za pár dní ho například čeká boxerský zápas.

Miliardář nicméně přiznal, že ženy v jeho životě dál hrají svou roli. "Já ženy obdivuju a neumím si v dlouhodobém horizontu bez žen život představit, stejně jako naprostá většina mužů," řekl týdeníku Sedmička podle Blesku.

Čtěte také

Byznysmen se vyjádřil i k fenoménu seznamovacích aplikací. "Dovedete si mě představit, že jsem na Tinderu? Samotného by mě zajímalo, co by se dělo," svěřil se muž, který podle svých slov nemá o nápadnice nouzi.

"Pravda je, že jsem na sociálních sítích populární a nějaké ženy se ozývaly, ale na tohle já nejsem, tudíž pokud nějakou partnerku mít budu, nepochybně to bude vztah z okruhu mých kontaktů, které mám, nebo z lidí, které znám," dodal Soukup. 

Témata: Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)