Agátě Hanychové otrnulo? Soukup se svým zákazem narazil!

Agáta Hanychová 7

Autor: Pavel Krejčí

18. prosince 2023 8:54

Hrátky s ohněm. Tak by se dalo pojmenovat to, co předvádí Agáta Hanychová na sociálních sítích se svými dcerami. Zákazy od tatínků totiž nebere úplně v potaz. 

Tuzemskými médii před časem proběhla informace, že trojnásobná maminka Hanychová dostala od otců svých dcer, jimiž jsou herec a bavič Jakub Prachař a miliardář Jaromír Soukup, zákaz je ukazovat na sociálních sítích. Nedá se ale říct, že by se jím řídila ve sta procentech případů...

V neděli totiž zase hned několikrát ukázala na instagramovém profilu několikaměsíční dceru Rozárku, kterou má se Soukupem. Hvězdná dvojice se rozešla v září, ona se pak dala opět dohromady s Mirkem Dopitou, který na nejnovějších fotkách rovněž nechybí.

Kdo na snímcích naopak chybí, to je starší dcera Mia. Prachař totiž zašel v zakazování ještě dál, což moderátorka a někdejší modelka potvrdila. "Bude se to řešit soudně. Nevěděla jsem, že se to dělá, ale přišlo mi předvolání," nechala se slyšet před několika dny. 

Tenhle zdvižený varovný prst už zřejmě zapůsobil dostatečně, protože před objektivem jinak zapózoval i nejstarší potomek, tedy syn Kryšpín. 

Témata: Agáta Hanychová