Agáta Hanychová udělala Soukupovi čáru přes rozpočet! Řekla, co je zač jeho partnerka

Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

15. března 2024 10:24

S jediným a pořádně pikantním vyjádřením k soudu s Jaromírem Soukupem vystoupila Agáta Hanychová na sociální síti. Celé to souvisí nejen s jejich sporem, ale i s nejnovějším odhalením, že mediální magnát má novou partnerku. 

Soukup byl oficiálně nezadaný od loňského rozchodu s Hanychovou, která se do nového vztahu vrhla s o dost větší vervou. Už od prosince je totiž vdaná za staronového partnera Mirka Dopitu. Podnikatel odhalil pravdu až v těchto dnech. 

"Samozřejmě, že nejsem sám, ovšem jakýkoli můj doprovod by okamžitě byl pod palbou bulvárních médií a mně se nechtělo ji vystavovat svinstvům," citoval web super.cz jeho slova pro týdeník Sedmička. 

Čtěte také

Zatímco miliardář chce zachovat tajemství, jeho bývalka přinejmenším naznačila, čím se Soukupova nová partnerka živí. Prý půjde o jediné vyjadření Hanychové k probíhajícímu soudu.

"Já jsem se dozvěděla od tatínka Rozárky, že se pachtím s novináři. Já myslím, že se s nimi nepachtím, a dokonce já s nimi ani nespím. To je asi tak všechno v týhle kauze a víc se k tomu vyjadřovat nebudu," prohlásila Agáta. Řekla toho více než dost... 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)