Agáta Hanychová si škodí, kudy chodí! Hrozí prý i soud s Prachařem

Jakub a Agáta Prachařovi 5

Autor: Pavel Krejčí

23. listopadu 2023 14:14

Napjaté jsou vztahy Agáty Hanychové s otci dětí. Jedinou výjimkou je Mirek Dopita, s nímž aktuálně po mnoha letech opět tvoří pár. Se dvěma bývalými partnery ale trojnásobná maminka hledá společnou řeč jen těžko. 

V případě Jaromíra Soukupa to není žádná novinka. Po zářijovém rozchodu vede dvojice spor ohledně péče o několikaměsíční Rozárku. Střídání stráží zatím vychází ze soudem daného předběžného opatření.

Dceru má však Hanychová také s bývalým manželem Jakubem Prachařem. V tomto případě to v poslední době vypadalo na klid zbraní, jenže reálně to asi taková idylka nebyla. Syn známé herecké dvojice si rovněž vymínil, aby Mia zmizela ze sociálních sítí.

Čtěte také

"Poslední kapkou bylo, když Agáta točila u bazénu reklamu na nějaký krém a Mia tam byla polonahá," uvedl zdroj deníku Blesk. Záležitost se má vyřešit u soudu. "Chce vysoudit nejen zákaz zveřejňování záběrů dcery, ale nejspíš bude žádat také o ochranu osobnosti," sdělil informátor.

Prachař by prý mohl ve svých požadavcích i přitvrdit. "Dokonce prý zvažuje, že bude chtít dceru do výhradní péče jako Soukup," dodal tajný zdroj. 

Témata: Agáta Hanychová Jakub Prachař