Agáta Hanychová si nakonec Slavíky ujít nenechala! Takhle komentovala zmínky o sobě a Soukupovi

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

1. prosince 2023 8:46

Agáta Hanychová na předávání Českých slavíků nedorazila, musela se však minimálně doslechnout o výstupech moderátorů, kterým se její jméno dostalo do pusy. Co tomu říkala? Názor má poměrně jasný!

Expartneři Hanychová a Soukup dostali pozvánku na galavečer, který se konal na den přesně před týdnem. Dorazil nakonec jen on, jeho bývalá přítelkyně nestála o to být ve stejnou chvíli ve stejné místnosti. 

A tak zatímco na miliardáře byly upřeny kamery, když moderátoři Aleš Háma a Ondřej Sokol vtipkovali o něm a vztahu s Agátou, reakci moderátorky a někdejší modelky nikdo neznal. 

Čtěte také

Ani Hanychová si nakonec Slavíky ujít nenechala, na přenos se podle svých slov dívala doma. "Vlastně jsem ráda, že jsem na ně nešla," svěřila se webu expres.cz. Dcera herečky Veroniky Žilkové podotkla, že nechápe, proč se na hudebních cenách mluví o ní. Pozornost by měla být věnována hlavně muzikantům.

"Já tam byla už několikrát. A to nejsem ani zpěvačka, ani nic takovýho. Přijde mi škoda, že nemají lepší téma než Agátu Hanychovou," konstatovala trojnásobná maminka. 

Témata: Agáta Hanychová Český slavík Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)