Agáta Hanychová se uzavřela před světem! Co jí lidé provedli?

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

1. června 2024 9:31

Agáta Hanychová si život bez sociálních sítí neumí představit, protože jí ostatně pomáhají i se živobytím. Proto mohlo fanoušky překvapit, co se stalo v těchto dnech. 

Kdo se dnes chtěl podívat na Agátin instagramový profil a dosud ji nesledoval, ten narazil. "Tento účet je soukromý," stojí v hlášení, které lidem blokuje přístup k příspěvkům a fotkám. Trojnásobnou maminku každopádně sleduje téměř 400 tisíc účtů, kteří stále mohou obsah vidět.

Je otázkou, co Hanychovou vedlo k tomu, že se na sociální síti uzavřela před okolním světem. Média v uplynulých dnech upozornila, že někteří lidé se do ní pustili kvůli snímku s mistry světa.

Čtěte také

Dcera herečky Veroniky Žilkové se totiž na instagramu pochlubila fotkou s dvěma výraznými tvářemi triumfu na domácím mistrovství světa v ledním hokeji. Konkrétně šlo o střelce vítězného gólu Davida Pastrňáka a bodujícího útočníka Martina Nečase.

"Normálně bych se styděla za hvězdami přijít, ale ten hon, co se děje, je opravdu za mě moc... Děkuju za fotku a je mi vás líto... Jeden večer mistři a druhý večer se bulvár snaží najít jakoukoliv špínu," napsala k fotce. 

Témata: Agáta Hanychová