Agáta Hanychová se rozčílila kvůli Třešničkové: Nemístný výsměch chudému Afričanovi!

Agáta Hanychová 3

Autor: Pavel Krejčí

31. července 2023 14:25

Agáta Hanychová je sice dcerou Veroniky Žilkové, ale rozhodně se netěší popularitě jenom kvůli tomu. V životě se věnovala modelingu, prosadila se také jako moderátorka. Nyní ji lidé neváhají označit za influencerku. Ani na tomto poli není nouze o kontroverze. 

Hanychová může díky svému partnerovi Jaromíru Soukupovi, který tam vlastní nemovitost, strávit značnou část léta ve španělském letovisku Marbella. A právě z něj se rozhodla dát jedné z kolegyň cennou lekci.

"Dnes jsem se trochu rozčílila," svěřila se trojnásobná maminka v pátek na instagramu. Podle jejích slov ji naštvaly tzv. stories na instagramovém profilu influencerky Týnuš Třešničkové. Co na nich mělo být k vidění?

"Vysmívá se chudému klukovi ze Senegalu, který jde po veřejné pláži (veškeré pláže, i když je to beach club, jsou ve Španělsku veřejné), za to, že si snaží vydělat na jídlo prací. A doporučuje holkám, aby si nekupovaly faky," uvedla dcera Žilkové.

Hanychová sama přiznala, že si 'značkovou neznačkovou' věc bez problémů zakoupila. "Jinak Marbella je pro každého," dodala pro případné zájemce.

Témata: Agáta Hanychová Týnuš Třešničková