Agáta Hanychová se nezastaví před ničím: Detaily o novém projektu!

Agáta Hanychová 3

Autor: Pavel Krejčí

19. června 2024 10:05

Agáta Hanychová už nějaký čas není influencerkou, protože se úspěšně vrhla na pole podcastů. A nezůstalo jen u jednoho. Dcera herečky Veroniky Žilkové totiž prozradila, co má za lubem. 

Když byla Hanychová partnerkou Jaromíra Soukupa, měla vlastní televizní pořad. S rozchodem hvězdného páru se po něm ale zaprášilo. Před časem následoval vznik podcastu, který má influencerka s kamarádkou Ornellou Koktovou.

Nyní chystá první epizodu nového podcastu s mladším bratrem Vincentem Navrátilem. Chce přitom, aby spousta vynaložené práce byla vidět. "Bude to pro nás brutální, jeden díl točíme šest hodin, protože chceme, aby měla show formát televizního pořadu," řekla webu expres.cz. 

Čtěte také

Média pochopitelně zajímalo, zdali to náhodou neznamená, že už nebude pokračovat podcast s Koktovou. Dcera herečky Veroniky Žilkové ale vysvětlila, že formáty se od sebe budou lišit.

"S Ornellou rozhodně nekončím, s tou rozebírám holčičí témata a s Vincentem si budeme zvát do studia hosty, plnit různé úkoly. Bude to takový punk, do kterého bude hodně zapojena celá naše rodina, třeba hned druhý díl bude s naší mámou," dodala. 

Témata: Agáta Hanychová Vincent Navrátil Ornella Koktová