Agáta Hanychová provedla lumpárnu? Jaromír Soukup svou ex nešetří!

Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

10. března 2024 21:54

Jaromír Soukup nešetří bývalou partnerku Agátu Hanychovou, přičemž jejich spory plní stránky médií už poměrně dlouho. A v současnosti to opravdu nevypadá na to, že by se na tom výhledově mělo něco změnit. 

Soukup v uplynulých dnech poskytl obsáhlé vyjádření svému týdeníku Sedmička, v němž mimo jiné konstatoval, že Hanychová se podle něj chová zcela nepřijatelně. Proto se prý nemá divit tomu, že se brání.

Ze židle ho Agáta zvedla například tím, že zveřejnila jejich společnou konverzaci. "Zveřejňování jakýchkoli soukromých zpráv považuju za lumpárnu, ale to ať si každý přebere sám," podotkl. "Každý dobře zná slabé místo toho druhého a dobře ví, jak mu ublížit. Já tyhle věci nedělám," dodal. 

Čtěte také

Oba expartneři si každopádně vyčítají mnohem víc věcí, přičemž se nezdá být pravděpodobné, že by se na něčem rozumně dohodli jako dva dospělí lidé. Zvlášť když nedávno přibyla další rovina sporu.

Web extra.cz totiž upozornil, že podle insolvenčního rejstříku TV Barrandov je u jména trojnásobné maminky uveden dluh ve výši 270 tisíc korun. Dcera herečky Veroniky Žilkové měla peníze přijmout v září 2022 jako zálohu za účinkování v blíže nespecifikovaném pořadu. 

Hanychová to popírá. "Jestli někdo tvrdí, že jsem si vzala na Barrandově nějaké peníze, tak to musí být podvod. Skutečně jsem nic nedostala ani si nic nevzala. Žádnou smlouvu jsme neměli podepsanou, nepodepisovala jsem ani převzetí žádné zálohy. Žádnou jsem totiž nedostala," nechala se slyšet. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)