Agáta Hanychová promluvila o vztazích se Soukupem i Dopitou!

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 5

Autor: Pavel Krejčí

6. listopadu 2023 15:35

Dva měsíce uplynuly před pár dny od chvíle, kdy Agáta Hanychová oznámila rozchod s Jaromírem Soukupem. Klid od něj ale zatím nemá. Navzdory tomu se rychle vrhla do nového, respektive staronového vztahu. Jak to s ním vypadá? 

Jakmile se Hanychová rozešla se Soukupem, začal se vedle ní po letech opět objevovat otec jejího syna Kryšpín. Mirku Dopitovi se v nedávné době rozpadlo manželství. Agáta se sice nedávno pochlubila sérií zamilovaných snímků s ním, ale její nejnovější slova naznačila, že to nebude až tak vážné.

Konkrétně totiž přiznala, že ani nežijí ve společné domácnosti. "Mirek s námi nebydlí, občas u nás je. Nemůžu říct, že jsem bláznivě zamilovaná. Jsem ráda, že mi se vším pomáhá, cítím se bezpečně," svěřila se serveru super.cz.

Moderátorka a bývalá modelka se zřejmě do ničeho nehrne i kvůli probíhajícímu sporu o péči o dceru Rozárku s předchozím partnerem. Zatím musí respektovat soudem vynesené předběžné opatření.

Miliadář Soukup tak má holčičku šestnáct dní v měsíci. "Je to strašně těžký. Pocity smutku jsou ze mě, myslím, na Instagramu znát. Je to vidět," poznamenala Hanychová. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Miroslav Dopita