Agáta Hanychová: Po letech zase prvomájová pusa s Dopitou!

Agáta Hanychová a Mirek Dopita 3

Autor: Pavel Krejčí

2. května 2024 9:55

První máj je za námi, sociální sítě během něj zaplnily fotky zamilovaných párů. Agáta Hanychová se ještě loni pusinkovala s Jaromírem Soukupem. Letos už si prvomájovou pusu pod rozkvetlým stromem dala s manželem Mirkem Dopitou. 

Se Soukupem se totiž loni v září, tedy jen pár měsíců po narození dcery Rozárky, rozešla, aby se ještě do konce roku stihla provdat za staronového partnera Mirka Dopitu, otce svého syna Kryšpína. A zřejmě této změny nelituje. 

Hvězdný pár poskytl na prvního máje další jasnou reakci na nedávné spekulace o rozchodu, kterým se Agáta a Mirek už dříve vysmáli. Došlo totiž na polibek, který trojnásobná maminka nechala zdokumentovat pro své "holčičky" na instagramu.

Hanychová musí být ráda, že její současný vztah funguje, protože důsledky rozpadu toho předchozího pociťuje stále. Soukup si například v uplynulých dnech přišel zkontrolovat, že mu jeho ex nelže ohledně nemoci jejich dcery.

Spory bývalých partnerů se dokonce vyhrotily natolik, že Hanychová ruší dříve odsouhlasenou dohodu s miliardářem ohledně péče o Rozárku. "Snažila jsem se mu vyjít ve všem vstříc, ale s tímhle přístupem sám přichází o to, vidět se víc s dcerou, pojede se podle původního předběžného opatření určeného soudem," konstatovala. 

Témata: Agáta Hanychová Miroslav Dopita