Agáta Hanychová ostře o "úžasném otci" Soukupovi! Magnát má vlastní plán

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

21. února 2024 8:33

Tady už to ani na smír v zájmu společného potomka nevypadá! Agáta Hanychová a Jaromír Soukup si vyměnili další ostré vzkazy poté, co se o víkendu do jejich sporu musela zapojit i policie a herečka Veronika Žilková do celé věci zatahovala i ministra vnitra Víta Rakušana (STAN). 

Na policisty se o uplynulém víkendu obrátil Soukup, protože se nemohl dovolat Hanychové, která se nacházela v zahraničí, přičemž on nevěděl, co je s jejich dcerou Rozárkou. Nyní vyšlo najevo, že by holčičku chtěl mít u sebe častěji.

Mediální magnát hodlá usilovat o plnou střídavou péči. "Ano, řeším to s právníky, protože paní Dopitová argumentovala, že je na ní dcera psychicky závislá, pak ji ale odloží na čtyři dny k chůvám. Tak se asi něco změnilo," řekl podle Blesku.

Čtěte také

V úterý se expartneři setkali kvůli předání dcery a atmosféra byla opravdu napjatá. Hanychová těžce nesla, že musí Rozárku na několik hodin dát miliardáři.

"Doufám, že ti novináři viděli, jak Róza začala plakat, když viděla svého úžasného otce. Takže asi tak. A já už končím s touhle osobou, naprosto," svěřila se dcera Veroniky Žilkové na svém instagramovém profilu. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)