Agáta Hanychová opět překvapuje své fanoušky: Tentokrát jde o rodinnou fotografii

Agáta Hanychová 5

Autor: Zdeněk Tuhý

19. února 2024 15:14

Agáta Hanychová (38) poslední dny nemá moc klidu. Proto si s manželem Miroslavem Dopitou (39), dcerou Miou a synem Kryšpínem vyrazila na dovolenou do Paříže. Ovšem i tady vyvolala na sociálních sítích poprask, a to jenom díky rodinné fotografii.

Hanychová tráví rodinnou dovolenou v Paříži, ale před pár dny zažila velmi nepříjemnou zkušenost, když k ní domů přijela policie. Šlo o malou Rozárku, kterou Hanychová musela nechat, kvůli soudnímu příkazu doma a otci Jaromíru Soukupovi neřekla kde je. Ten k ní domů zavolal hlídku, když zrovna Rozárku hlídala babička Veronika Žilková, kterou tahle situace velmi rozhořčila.

Čtěte také

Netrvalo dlouho a přišel další poprask. Hanychová na Instagram zveřejnila rodinnou fotografii, na které jsou všichni zachyceni před Eiffelovou věží, ale jediná Mia, dcera Jakuba Prachaře, je rozmazaná. 

Mezi jejími "holčičkami", které ji sledují, to vyvolalo poprask a řadu otázek ohledně zákazu vystavování Miy, kterou do té doby běžně na sítích vždy ukazovala. „To je jako novinka, že nesmí ukazovat ani Miu? Vždyť byla normálně ve všech videích dříve vidět" napsala jedna z komentujících. „Radši žádná fotka než taková přijde mě to ošklivé když je Mia rozmazaná naschvál," napsala další z "holčiček". „Ta Mia. To je schválně?" přidala se další z komentujících. 

Témata: Agáta Hanychová