Agáta Hanychová nemá dceru jen pro sebe: Nové rozhodnutí soudu v otázce péče o Rozárku!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

26. října 2023 14:32

Nové rozhodnutí soudu ve věci péče o dceru Rozárku, kterou spolu mají Agáta Hanychová a Jaromír Soukup, je na světě. Expartneři marně hledají společnou řeč po zářijovém rozchodu. 

Soud původně přišel s předběžným opatřením, podle kterého musela Hanychová třikrát týdně a každý druhý víkend předat holčičku Soukupovi. To už ale neplatí, protože opatření bylo zrušeno a věc vrácena Obvodnímu soudu pro Prahu 6.  Bývalí partneři se totiž proti původnímu rozhodnutí odvolali. 

Soud však vzápětí vynesl nové rozhodnutí, které se nijak neliší od toho původního. Blesku to potvrdil miliardář a tvář TV Barrandov. "Soud vydal stejné předběžné opatření jako to, co bylo zrušeno," řekl deníku

Čtěte také

Podnikatel zároveň ozřejmil, jak je možné, že obsah předběžného opatření je stejný. "Důvod zrušení opatření je ten, že během prvního vystavení nastala procesní chyba, a tak ji soud opravil touto cestou," dodal. 

Nadále tak platí, že soudní pře bude pokračovat do finálního rozhodnutí, protože je velmi nepravděpodobné, že by dvojice najednou našla společnou řeč. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)