Agáta Hanychová má po boku workoholika? Soukup popsal pracovní nasazení během léta!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 7

Autor: Pavel Krejčí

7. srpna 2023 10:01

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup tvoří jeden z nejsledovanějších párů českého šoubyznysu, takže lidem neuniká fakt, že v průběhu léta nejsou rodiče dcery Rozárky nepřetržitě spolu. Co je důvodem? 

Asi nikoho nepřekvapí, že důvodem je Soukupovo pracovní vytížení v TV Barrandov. Moderátor mnoha pořadů musí čas od času opustit rodinu, která se nachází ve španělské Marbelle, a natočit v Praze nové epizody některých relací. 

Jak informoval týdeník Sedmička, miliardář se však nefláká ani na Pyrenejském poloostrově. U počítače prý někdy sedí až do brzkých ranních hodin. Až vyvstává otázka, zdali se tomu vůbec dá říkat dovolená.

"Na pláž se moc nedostanu," přiznal Soukup. Navzdory tomu, že počasí přeje. Teploty dosahují klidně i 42 stupňů ve stínu. "Jedině, když se jdeme najíst, skočím se osvěžit do moře," uvedl muž mnoha profesí. 

I jeho partnerka Agáta Hanychová má kvůli dceři více povinností než při předchozím pobytech v populárním letovisku. "Samozřejmě, že loni jsme jen leželi na pláži, opalovali se a neřešili spoustu věcí, což je teď s malým dítětem jinak. Ale Míra je skvělej, že hlídá, takže můžu jít třeba s Kryšpínem na pláž. Vycházíme si vstříc, jak jen to jde," konstatovala. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)