Agáta Hanychová je utržená ze řetězu, říká Jaromír Soukup!

Jaromír Soukup a Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

27. února 2024 8:36

Spory Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa se jen a jen stupňují a zřejmě už nemají žádné rozumné východisko. Mediální magnát se přitom snaží vyvolat dojem, že se snaží být nad věcí, zatímco jeho bývalá partnerka se podle něj nedokáže ovládat. 

Hanychová a Soukup se přitom stále musí potkávat, aby si mohli předat dceru Rozárku. Podnikatel se po poslední předávce nestačil divit. "Agáta se úplně utrhla ze řetězu," komentoval situaci pro server expres.cz.

Jak boháč přiznal, rozhodně ho to nenechává v klidu. "Jako racionální člověk si o tom myslím své, jako táta desetiměsíční holčičky šílím z toho, kam se to posouvá a kde to ještě skončí," svěřil se novinářům. 

Čtěte také

Soukup zapojil do boje i svá média. Konkrétně v týdeníku Sedmička bylo čtenářům zdůrazněno, že ačkoliv se Hanychová snaží navodit dojem, že ji bývalý partner tahá po soudech, v řadě případů je to prý naopak.

Magnát se měl například influencerce nabídnout, že pokud ona odjede do zahraničí, nemá žádný problém s péčí o Rozárku po nezbytně nutnou dobu. Tak uvidíme, zdali dvojice ještě někdy najde společnou řeč.

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)