Agáta Hanychová je na dně? Proč ustoupila Soukupovi a Prachařovi!

Agáta Hanychová 4

Autor: Pavel Krejčí

2. dubna 2024 9:55

Velikonoční vyjádření Agáty Hanychové směrem k bývalým partnerům překvapilo nejen Jakuba Prachaře, Jaromíra Soukupa a její holčičky, ale také naše východní sousedy ze Slovenska. Jak tam komentují její výzvu? 

Hanychová se v poslední době s oběma tatínky svých dcer setkávala u soudu, který řešil spory ohledně péče o holčičky. Otcům zejména vadila jejich prezentace na Agátiných profilech na sociálních sítích. I to trojnásobná maminka reflektovala v pátečním příspěvku na instagramu.

"Velikonoce jsou svátky naděje... Milí tatínkové J+J, prosím, ukončeme mediální a soudní boj. Kvůli pohodě našich dětí, už souhlasím se vším," vzkázala dcera Veroniky Žilkové.

Čtěte také

"Plaťte výživné, jaké si myslíte, že si vaše dcery zaslouží. Respektuji vaše přání dcery nefotit. Píši Vám veřejně, stejně jako veřejně probíhá spor. Všichni zúčastnění potřebujeme klid. Děkuji," dodala. 

Podle slovenského deníku Nový Čas je zřejmé, proč se influencerka rozhodla pro změnu přístupu ke sporům. "Dnes Hanychové zřejmě došel dech i síla," napsal zmíněný list. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor) Jakub Prachař