Agáta Hanychová couvá: Už ani slovo o Rozárce a Soukupovi! Důvod?

Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

13. října 2023 15:20

Agáta Hanychová se v posledních dnech rozhodla být upřímná a nastínila, jaké podle ní byly důvody rozchodu s Jaromírem Soukupem. I on v médiích reagoval, zároveň se ale zjevně činil také mimo světla reflektorů. A výsledek se brzy dostavil! 

Hanychová totiž oznámila, že se nebude vyjadřovat k záležitostem ohledně dcery Rozárky a nevydařeného vztahu se Soukupem, dokud neskončí soud. Slavná trojnásobná maminka vysvětlila, že respektuje dobře míněné rady.

"Vše mají v rukou mí právní zástupci, kteří vše řeší. Bylo mi i od nich jasně řečeno, že již nemám komentovat naprosto nic. Důvěřuji jim a já se chci naplno věnovat dětem a mít čistou hlavu, abych byla tou nejlepší mámou, a hlavně mé děti byly v pohodě," sdělila webu super.cz.

Čtěte také

Neznamená to však, že by se zakopávala válečná sekera mezi ní a bývalým partnerem. Hvězdný pár oznámil rozchod na začátku září a zprvu oba drželi jazyk za zuby. V posledních dnech ale napětí jen rostlo.

Byla to Hanychová, která se rozhodla poskytnout rozhovor a v něm svůj pohled na věc. Konkrétně uvedla, že ukončila vztah, aby ochránila své děti. Především ty dvě starší si prý s miliardářem nerozuměly. Soukup však tvrdí, že to tak nebylo. 

Témata: Agáta Hanychová Jaromír Soukup (podnikatel moderátor)