Agáta Hanychová a Prachařovi: Jeden mlčí, druhý si pustil pusu na špacír!

Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

1. března 2024 16:04

Běžně má Agáta Hanychová více starostí s Jaromírem Soukupem, v posledních dnech se přihlásili o slovo také Prachařovi. Zatímco její exmanžel Jakub se s bývalou ženou bez větších průpovídek domluvil na úpravě péče o dceru Miu, jeho otec David si pustil pusu na špacír. 

Jak jsme informovali, Agáta Hanychová a Jakub Prachař se potkali u soudu, který po domluvě mezi rodiči vyhověl návrhu herce a baviče na změnu určených dní, kdy má dceru Miu v péči. V březnu má proběhnout další stání ohledně prezentace holčičky na sociálních sítích. 

Idylu nicméně tak trochu narušil dědeček David Prachař, který se rozhodl při povídání o vnučce být poměrně upřímný. "Je dost rozmazlená, ta se nemusí rozmazlovat," sdělil serveru extra.cz.

Čtěte také

"Je to taková osobnost. Já myslím, že bude mít problém ve škole, protože si furt něco myslí a říká to nahlas, takže takovéhle děti většinou učitelky nemají moc rády," dodal známý herec. 

Hanychová nemohla nechat jeho slova bez reakce, přišla s ní na sociální síti. "Jelikož na Miu máme střídavku, tak ji asi rozmazlujeme oba dva," poznamenala.

Témata: Agáta Hanychová David Prachař Jakub Prachař