Agáta Hanychová a Jakub Prachař: Definitivní rozuzlení u soudu!

Jakub Prachař a Agáta Hanychová 5

Autor: Pavel Krejčí

15. května 2024 9:39

Agáta Hanychová mohla včera škodolibě okomentovat jednu zprávu, která proběhla Českem, že její expartner Jaromír Soukup prodal zbývající podíl v TV Barrandov. Co ale říká rozhodnutí soudu ve sporu s bývalým manželem Jakubem Prachařem? 

Podle informací webu super.cz dospěl soud k závěru, že Hanychová je povinna odstranit veškeré obrazové, zvukové a zvukově obrazové záznamy s dcerou Miou ze sociálních sítí do 30 dnů. Prachař musí platit 25 tisíc korun měsíčně, přičemž 10 tisíc přímo bývalé ženě a 15 tisíc korun na účet jejich společného potomka.

Prachař i Hanychová vyjádřili spokojenost nad tím, jak soud dopadl. "Šli jsme tam s dohodou, kterou jsme podepsali, a jsem ráda, že to všechno skončilo. Jsme dva civilizovaní lidé, kteří se dohodli na péči o dceru," uvedla trojnásobná maminka.

Čtěte také

Dcera Veroniky Žilkové však měla jednu výtku, která se týkala přítomnosti jejího bývalého spolupracovníka. "Jakub si tam předvolal Josefa Koudelku, což nechápu proč," poznamenala.

Hanychová nicméně půjde k soudu i dnes, tentokrát půjde o spor s Jaromírem Soukupem ohledně péče o dceru Rozárku. "Doufám, že takhle bude probíhat i zítřejší soud," dodala v úterý.

Témata: Agáta Hanychová Jakub Prachař