Chystají Harry a Meghan další šokující odhalení? Prý se poučili, ale...

Princ Harry v upoutávce k dokumentu Harry a Meghan.

Autor: Jan Hrabě, stars24.cz

8. července 2023 10:40

Princ Harry a jeho žena Meghan v červnu ukončili spolupráci se Spotify. V ohrožení se ocitlo i partnerství s Netflixem, který chce, aby pár vytvářel obsah, o nějž bude opravdový zájem. Podle člověka blízkého královské rodině ale pořad ani rozhovor v dohledné době nechystají.

"Myslím, že Harry a Meghan se chtějí posunout," řekl královský korespondent Valentine Low v pořadu Good Morning Britain podle deníku Mirror. "Mluvil jsem s jejich lidmi. Ohledně obvinění vůči královské rodině prý říkají, že s nimi skončili," prozradil.

Podle Lowa se přesto nedá vyloučit, že z úst prince a jeho ženy zazní další kritická slova. "Ale nemyslím si, že půjde o připravenou věc, například knihu, pořad nebo velký rozhovor," vyjádřil novinář svůj názor. Netflix se přitom snaží dvojici donutit k aktivitě.

Zástupci firmy podle informací britského deníku The Sun řeší, zdali hvězdnému páru vyplatí druhou polovinu lukrativního kontraktu ve výši 81 milionů liber. List s odvoláním na svůj zdroj z filmového průmyslu uvedl, že Harry a Meghan dostanou zbývajících 40 milionů, pokud vytvoří obsah, o který bude opravdový zájem, jako tomu bylo v případě dokumentární série.

Low si každopádně myslí, že nic takového nevznikne. "Poučili se... Meghan není hloupá. Ví, že teď musí udělat něco pozitivního. Nemohou stále jen omílat tu samou negativní zprávu," dodal.

S vévodou a vévodkyní ze Sussexu už se rozloučila streamovací platforma Spotify. Obě firmy, včetně té prince a jeho ženy, oznámily konec partnerství ve společném prohlášení pro CNN. "Spotify a Archewell Audio souhlasily, že se jejich cesty rozejdou," stojí v něm.

Podle Sky News byl pár propuštěn, protože nevytvářel dostatek obsahu. Od podepsání mnohamilionové smlouvy před necelými třemi lety totiž vzniklo jen dvanáct epizod podcastu, hosty byly například zpěvačka Mariah Careyová či tenistka Serena Wiliamsová.

Hvězdná dvojice patřila mezi nejdůležitější osobnosti, které na konci roku 2020 oznámily dohodu o exkluzivní spolupráci se zmíněnou službou. Spotify tehdy uvedla, že dvojice pro ni bude uvádět a vytvářet podcasty.

Témata: Princ Harry Meghan Markle Netflix