Výpadek O2 pobouřil fotbalové fanoušky! Neviděli desítky minut zápasu

O2 Telefonica

Autor: Libor Frýdl

16. srpna 2023 18:35

Fotbalové fanoušky pobouřil úterní výpadek během zápasu třetího předkola fotbalové Ligy mistrů mezi pražskou Spartou a Kodaní. Ten postihl zhruba čtvrtinu diváků O2 TV a problémy trvaly přibližně 20 minut.

Výpadek ve vysílání nastal během prodloužení večerního utkání a společnost o něm informovala na sociálních sítích. "Velmi se omlouváme za technické problémy s O2 TV, které jsme zaznamenali u některých zákazníků," uvedla.

Příčinu výpadku ale O2 nevysvětlilo. Řadu diváků ale pobouřilo, že se podobné výpadky dějí častěji. "Já chápu, že chyby se stávají a kdyby to bylo poprvé, tak by to člověk ještě tak nějak chápal. Ale u Vás se to nestalo poprvé a ve chvíli, kdy se hraje takové utkání je to jednoduše neomluvitelné. Tohle je velký fail," uvedl jeden z nich.

"Už jim to vypadalo tolikrát že správná firma už by se poučila a né omlouvala... Bohužel je to prosté, oni.vyberou peníze za nové uživatele síť nechají bez investice a jednoduše počítají s tím že za tu jednu (2,3,4) omluvy to stojí!" napsal další.

Témata: o2