Premiérová Výměna manželek posloužila dobré věci! Peníze umořily dluhy

Výměna manželek

Autor: Pavel Krejčí

7. března 2024 13:28

Často se u Výměny manželek řeší, kam rodiny rozpustí peníze získané za účast v populární televizní reality show. Nepochybně se našli účastníci, kteří je vyhodili za blbosti. O těch posledních se to však rozhodně říct nedá.

Nova v tomto týdnu odvysílala další premiérovou epizodu Výměny manželek, kde byla jedním z velkých témat insolvence. V té se totiž ocitly obě zúčastněné rodiny. Není proto divu, že peníze použili na alespoň částečné umoření dluhů.

"Věděli jsme, že z odměny nám půlku seberou. I tak se to ale moc neumořilo, ale nedá se nic dělat," řekla podle TN.cz účastnice Simona, která se do pořadu přihlásila s partnerem Pavlem. 

Čtěte také

Simona prozradila, že zbytek odměny za účast šel na domácí spotřebiče či dárky. "Udělali jsme dětem z toho i nějaké Vánoce. Změnili jsme jim spaní a už máme oddělenou ložnici od dětského pokoje," zmínila se. 

S dluhy se pokusila vypořádat i druhá domácnost. "Moje půlka šla na insolvenci a část na tátův pohřeb. Manžel dal ty peníze na půjčku, kterou zaplatil, a ještě jsme z toho koupili mikrovlnku," prozradila Eva a dodala, že finanční situace páru se začíná zlepšovat. 

Témata: Výměna manželek