Přátelé a Sám doma jsou PROPOJENÍ? Fanoušek si po desetiletích všiml neuvěřitelné "náhody"!

Přátelé

Autor: Libor Frýdl

16. prosince 2023 9:37

Tak tohle nikdo nečekal. Desítky let po úspěchu filmové série sám doma a seriálu Přátelé se podařilo zjistit, že oba televizní světy jsou propojené!

Jak píše LADbible, skalní fanoušek obou úspěšných projektů si všiml zajímavý detail, který mnohé překvapil. Vzpomínáte-li si na poslední sezónu seriálu Přátelé z roku 2004, jistě si pamatujete i na moment, kdy se čerstvě oddaní Bingovi rozhodli opustit legendární byt v Mahattanu, aby mohli žít na vlastní pěst.

Jak upozornil TikToker @kazascoot, když si manželé šli prohlédnout konkrétní dům na předměstí, až podezřele se podobá ten, který se objevil ve vánoční klasice Sám doma z 90. let.

@kazascoot The Bings could’ve just adopted Kevin after he inevitably gets taken away by child services due to parental neglect #homealone #christmas #movie #friends ♬ Home Alone - Somewhere In My Memory - Theme - Geek Music

Přestože McCallisterovi žili v Chicagu a Monika s Chandlerem zůstali v New Yorku, z oken budoucího domu Bingových je vidět, že okolí bylo úplně stejné jako v Sám doma.

TikToker si všiml, že podíváte-li se na pohled z okna obývacího pokoje Bingových, všimnete si modré garáže, která se shoduje se stejnou garáží z filmu z 90. let.

Pokud vám to nestačí jako důkaz, podíváte-li se, když Kevin vyletí z domu na saních, vyletí naproti jinému domu s věncem na dveřích. Stejné dveře s věncem má i dům, který si vybrali Chandler a Monica.

Témata: Přátelé film Sám doma