Nová Výměna manželek vzbudí vášně! Půjde o děti a jejich čistotu

Výměna manželek

Autor: Pavel Krejčí

17. ledna 2024 9:50

Výměna manželek se po Novém roce vrátila na obrazovky. Nové epizody se sice vysílají až ve středu večer, ale mnohdy se debata rozvíří už před televizní premiérou. Zvlášť když jde o děti a jejich čistotu. 

Pražané Věra a Martin, kteří mají dcery Míšu a Elišku, se potýkají s komunikací i rodinným rozpočtem. "Věrka je výbušná, ale nepřizná svoji chybu," prozradil Martin, který při hádkách partnerce většinou ustoupí. "Říká, že nedávám žádné peníze do domácnosti, ale já dělám nákupy, platím cigarety i nájem. Ale já jsem rozumný a neřeším to," uvedl. 

Druhou domácnost z Náchodska tvoří Nikola a Jirka, rodiče dětí Elišky a Jirky. Do Výměny šli, protože si ji chtěli vyzkoušet. Nikolu, která si reality show prošla už jako malá, zaskočí v Praze absence jídelního stolu a židlí. V šoku bude i z toho, že dětem se vůbec nečtou pohádky. 

Debata se však rozvíří především kolem otázek hygieny dětí. Věra totiž na východě Čech přizná, že děti koupe jen dvakrát týdně. Jaké jsou její argumenty? "Ony nejsou tak špinavé a upocené, většinou si umyjí ruce. Mně to připadá zbytečné. To chce jen umýt ruce a obličej mýdlem, to úplně stačí," vysvětluje. 

Jirka se ale náhradní manželce nebude chtít poddat. "Já jsem na jednu stranu kluk z vesnice, takže vím, co je to chodit spát špinavý. Ale dvakrát do týdne mýt děti? Já nevím, na to nejsme zvyklí. Doufám, že s tím na mě nepřijde," zareaguje. 

Témata: Výměna manželek TV Nova