Fanoušek, fešák a frajer! Pavel splnil sázku po triumfu na MS a má nové tetování

Vítězný pohár českého hokejového týmu

Autor: Pavel Krejčí

31. května 2024 9:31

Jeden z fanoušků hokejové reprezentace na triumf českého národního týmu na domácím šampionátu do smrti nezapomene. Zatímco hokejisté budou mít jako vzpomínku medaili, on bude mít tetování. 

Fanoušek Pavel se totiž poněkud netakticky vyjádřil po oznámení jmen hráčů, kteří budou na šampionátu v Praze hrát. "Jestli uděláme medaili, tak si vytetuju jméno Rulíka na lopatku... to je nominace, ty v**e," rozohnil se před začátkem turnaje na sociální síti X.

Po finále pak tento příznivec národního týmu požádal reprezentaci o podpisový vzor trenéra Radima Rulíka. Ve středu se pak pochlubil výsledkem se slovy, že sázku pokládá za uzavřenou. "Jako vážně?! Jste fešák a frajer, který drží slovo!" reagoval profil Českého hokeje.

Česká reprezentace zvítězila v nedělním finále domácího šampionátu nad Švýcarskem 2:0. Obě branky padly až ve třetí třetině zápasu. Rozdílový gól vstřelil bostonský útočník David Pastrňák, šlo o jeho první zásah na turnaji. Výhru pak v poslední minutě pečetil do prázdné branky David Kämpf. 

Témata: Hokej MS Mistrovství světa v ledním hokeji 2024