Řekl někdejší premiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiše své ženě Monice "Hubu drž"? Pravděpodobně nikoliv, přesto sociální sítě plní řada spekulací a názorů na to, co se skutečně odehrálo.

Jak už stars24.cz upozornil, velkým tématem na internetu je sobotní tisková konference Andreje Babiše, zejména video na sociálních sítích, o němž se spekuluje, co v něm vlastně zaznělo.

Podle některých měl expremiér velmi nevybíravým způsobem sdělit své ženě Monice, aby už dále nemluvila. "Tak, hubu drž," mělo zaznít. A nutno dodat, že z videí to tak skutečně zní. Nic takového ale Babiš zřejmě neřekl.

Popřel to jak například novinář Filip Rožánek, který zvuk rozklíčoval, tak i sama Monika, která se proti údajnému výpadu svého manžela ohradila na sociálních sítích. 

Mnozí navíc vyjadřovali pochybnosti a považovali za nepravděpodobné, že by v blízkosti mikrofonů něco takového bývalý premiér řekl. Najdou se ale i tací, kteří jsou přesvědčeni, že Babiš se nevybíravě zachoval.

Například Barbora Mercury je přesvědčena, že ono silné usazení své manželky ve videu skutečně zaznělo. O to více, že nikdo dosud nepřiznal, co jiného chtěl Babiš říct. A napříč sociálními sítěmi není jediná, kdo si to myslí.

Faktem zůstává, že nejlépe ví, co na tiskovce zaznělo, sám Babiš. A ten se k videím dosud nevyjádřil.

Témata:

Andrej Babiš | stars24.cz

Vstoupit do diskuse