Zelenina postupně dozrává, zásoby některých plodin už dochází. Taková je realita samosběru na farmě na Olomoucku. Proč se zatím v tomto týdnu nerozběhl?
Jak jsme vás informovali, samosběr zeleniny na polích u Těšetic-Vojnic nedaleko Olomouce odstartoval už minulý týden. Tento týden ale zatím nepokračuje.
Farmáři kvůli deštivému počasí posunuli znovuzahájení samosběru na středu 1. září. K mání už nebude cibule, která kvůli násobně větší poptávce oproti předchozím rokům již došla.
Přesto je v nabídce ještě spousta zeleniny, jmenovitě třeba petržel, dýně, řepa, rajčata nebo cukety. Za čtrnáct dní pak má rozšířit sortiment krouhárenské zelí.
Kourtney Kardashian čeká páté dítě? Internet žije možným těhotenstvím!
Princ Harry má smůlu! Jeden z vysoce postavených členů královské rodiny se s ním odmítá setkat!
Kanye West má problém. Už mu ruší i koncerty v Americe!