Víceúčelový letoun páté generace F-35 Lightning II a bezpilotní letoun MQ-9 Reaper budou největšími lákadly letošních Dnů NATO v Ostravě a Dnů vzdušných sil Armády ČR, které se uskuteční 18. a 19. září na letišti v Mošnově na Novojičínsku. Poradíme, kde sehnat vstupenky!

Počet diváků bude omezený na 40.000 denně. Vstup bude bezplatný, všichni návštěvníci si ale budou muset pořídit vstupenku. Tu můžete obdržet ZDE.

Dny NATO jsou největší bezpečnostní přehlídkou v Evropě. Například v letech 2018 a 2019 je navštívilo zhruba 220.000 lidí. Loni se akce kvůli koronavirové pandemii konala bez přítomnosti diváků na letišti, vzhledem k vysoké sledovanosti přenosů na internetových stránkách ale podle organizátorů splnila svůj účel.

Kvůli kontrole počtu lidí se letos budou poprvé v historii akce distribuovat vstupenky, a to prostřednictvím společnosti Ticketportal, která první vlnu distribuce spustí 27. srpna. Servisní poplatek bude činit 15 korun.

Návštěvníci budou muset mít negativní test na nemoc covid-19, potvrzení o očkování nebo o prodělaném onemocnění. Dokončené očkovaní musí mít minimálně polovina návštěvníků. Vstupenky budou nepřenosné, budou platit jeden den a budou na jméno.

Témata:

Dny NATO | stars24.cz

Vstoupit do diskuse