Poslanec Lubomír Volný přišel před blížícími se říjnovými volbami do Poslanecké sněmovny o důležitý nástroj v komunikaci se svými příznivci a potenciálními voliči. Co se stalo?

Volnému byla zrušena jeho facebooková stránka "Mgr. Lubomír Volný - Jednotní", kde jej sledovalo více než 74 tisíc lidí. Sám politik to potvrdil na twitteru. Sociální síť zasáhla kvůli porušení zásad komunity týkajících se nenávistných projevů.

Nezařazený poslanec prohlásil, že šlo o nejúspěšnější politickou stránku v historii země. "Alespoň jednoznačně víme, kdo doopravdy vadí a kdo tak má pouze vypadat!" napsal.

Volný, který byl do Sněmovny zvolen za hnutí SPD, v minulosti prostřednictvím stránky šířil nejrůznější konspirační teorie. O jednom takovém případu vás informoval také stars24.cz.

V březnu totiž tvrdil, že by mohla existovat souvislost mezi velkým nárůstem případů nákazy britskou mutací koronaviru v Brně a letadlem, které ve čtvrtek čtyřikrát obkroužilo město. Šlo o let společnosti DHL, která se proti tomu důrazně vymezila s tím, že zváží další postup. 

Témata:

Lubomír Volný | Facebook | stars24.cz

Vstoupit do diskuse