Běžně se sice protestní shromáždění konají o víkendech, tentokráte ale lidé dorazili do Prahy na demonstraci již ve středu. Kvůli čemu se lidé sešli na Malé Straně?
Demonstranti se dnes sešli před Poslaneckou sněmovnou, kde na ně pochopitelně dohlíželi policisté, kteří o průběhu akce informovali na svém twitterovém profilu.
"V průběhu dnešního dne budeme dohlížet na ohlášená shromáždění v centru metropole," uvedla Policie ČR.
K akci u Poslanecké sněmovny se hlásil jeden ze členů dolní parlamentní komory, nezařazený poslanec Lubomír Volný, který na svém facebookovém účtu sdílí videa z demonstrace.
Protest je dle dostupných informací namířen proti opatřením proti šíření koronaviru a covidovým certifikátům.
Témata: Demonstrace Praha
Vévodkyně Kate poslala Adrewovi naprosto jasný vzkaz!
Madonna dala fanouškům k Vánocům pořádně peprný dárek!
Vánoční dárek Taylor Swift: Na charitu poslala miliony dolarů!