Zdrcená hvězda Slunečné: Eva Burešová prozradila, co ji doopravdy mrzí!

Eva Burešová (herečka) 5

Autor: Petra Sedláčková, stars24.cz

7. března 2021 12:10

Umělci sice musí být připraveni na kritiku své práce, často se ale setkávají i s osobními urážkami a ošklivými poznámkami. A to od lidí, které neznají a které v životě neviděli. Své o tom ví i herečka Eva Burešová (27), která podobným anonymním kritikům na sociálních sítích poslala jasný vzkaz.

Herečka Eva Burešová přiznala, že ji trápí, jak se o ní mluví na sociálních sítích. Na instagramu zveřejnila několik komentářů, ve které ji diskutující ženy označily za arogantní. Jedna z žen navíc okomentovala její vzhled a označila ji za „hubu z Vřískotu“. „Moc často takové komentáře nesdílím, nechávám to být. Ale tohle mě upřímně docela zaskočilo,“ svěřila se herečka.

Na komentáře přitom narazila náhodou. „Chtěla jsem se přidat do skupiny fanoušků Slunečné. Pozdravit je, poděkovat za jejich věrnost a za to, že je seriál baví. Jako první diskuze na mě vyskočilo tohle. Takto se baví dvě dospělé ženy. Takto mě komentují. Ani jedna z nich mě nezná, nikdy jsme se neviděly,“ posteskla si seriálová hvězda.

Ona sama podle svých slov nesoudí lidi, pokud je nezná, nesoudí jejich vzhled ani jejich rozhodování. Za podobné nepříjemné komentáře podle ní mohou některé bulvární články. Nedávno se totiž objevily spekulace, že se ona a Marek Lambora nemohou vystát a že se neshodli kvůli práci i penězům.

Tyto spekulace však herečka rázně odmítla. „Můžeme se uopakovat k smrti, že jsme s Markem dobří kamarádi a nikdo kvůli nikomu nechtěl ze seriálu odejít. Tohle se děje. Tohle je realita. Můžete se snažit jak chcete, dělat pro fanoušky i ostatní co nejvíce a stejně se objeví takové dámy, které o vás takto s úsměvem mluví, soudí, a ještě s výsměchem urážejí váš vzhled,“ postěžovala si Eva.

„Tohle je ta podpora starší generaci k nám mladým. Tohle jsou reálné osoby, reálné maminky, reálné babičky. Ale hlavně... ženy. Takhle se mezi sebou baví o jiných ženách. Nikdy na tom nebudeme lépe, pokud budeme schopny takhle jedna o druhé mluvit. Omlouvám se, muselo to ven. Zamrzelo mě to. Hodně,“ přiznává Burešová, která naopak ocenila ty fanoušky, kteří jí poslali vzkazy plné podpory a krásných slov.

Témata: Eva Burešová Marek Lambora seriál Slunečná sociální sítě