Od středy vyšetřují policisté tragickou nehodu u Lovosic na severu Čech, při které se srazila čtyři vozidla. Jeden člověk zemřel. K čemu na hlavním tahu do Saska došlo, objasnily záběry z palubní kamery.

Na internetu se již ve středu objevilo video z tragické hromádné nehody, ke které toho dne ráno došlo na dálnici D8 u Lovosic. Záběry z palubní kamery potvrdily pravdivost domněnek, že jedno z aut se pohybovalo v protisměru.

Na místě se srazila dvě osobní auta a dvě dodávky. „Jedna z vyšetřovacích verzí je, že dvaasedmdesátiletá žena, která na místě podlehla svým zraněním, vjela do protisměru,“ řekla ve středu ČTK policejní mluvčí Markéta Johnová.

Video z palubní kamery. (0:44) | zdroj: YouTube

Další okolnosti tragické nehody policisté vyšetřují, případ si převzala od kolegů ze středních Čech litoměřická policie. Nehoda se stala zhruba v 08:20 na 45. kilometru na trase Bílinka - Praha poblíž čerpací stanice.

„Jedna osoba na místě zemřela, další sanitka převezla do ústeckého traumacentra k vyloučení vážných zranění. Dvě osoby byly po ošetření ponechány na místě,“ řekl ČTK mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník.

Témata:

Dopravní nehody | Policie ČR | stars24.cz

Vstoupit do diskuse