Středočeské policisty už tři dny zaměstnává pátrání po mladících, kteří se šli vykoupat do řeky Sázavy. Od té chvíle je však nikdo neviděl. Matka jednoho z nich už dokonce oznámila, že vyhasly dva lidské životy.

Od sobotních 10 hodin středočeští policisté opět pátrají po dvou pohřešovaných chlapcích v řece Sázavě a jejím okolí. Od dnešního dne jim navíc mají pomáhat potápěči a psovodi z hlavního města. Akce pokračuje navzdory tomu, že matka jednoho z hledaných oznámila na sociální síti jejich úmrtí.

„S lítostí Vám oznamuji, že dne 5.8.2020 vyhasly dva mladé životy,“ napsala dle webu idnes.cz na facebooku. Z následné diskuze vyplynulo, že nevěří tomu, že by se chlapce podařilo najít živé a zdravé.

Policejní akce pokračuje třetím dnem. Mladíci se podle dostupných informací šli koupat do řeky. Od té chvíle jsou nezvěstní.

Chlapci se ztratili nedaleko Masarykova tábora YMCA u Soběšína. Zmizení bylo nahlášeno v noci na čtvrtek, pátrání zatím nevedlo k jejich nalezení, ačkoliv byl v akci např. vrtulník s termovizí.

Témata:

Policie ČR | středočeský kraj | pohřešované osoby | stars24.cz

Vstoupit do diskuse