O víkendu uplyne týden od tragické nehody v Praze, při které zahynul policista. Sám policejní prezident Jan Švejdar včera oznámil další zvrat v případu.

Ještě během pracovního týdne to vypadalo, že žena, která byla minulý víkend účastnicí tragické dopravní nehody, při níž přišel o život policista, si zatím obvinění nevyslechne. V pátek ale nakonec došlo v případu k velkému zvratu.

„Řidičce, která v neděli způsobila smrtelnou dopravní nehodu, bylo dnes sděleno obvinění hned pro tři skutky. Usmrcení z nedbalosti, těžké ublížení na zdraví a ohrožení pod vlivem návykové látky. Vyšetřování probíhá na svobodě,“ oznámil na twitteru policejní prezident Jan Švejdar.

Podle dostupných informací je obviněnou devětatřicetiletá žena, matka dvou dětí. Nehodě měla údajně předcházet hádka a následná automobilová honička s manželem cizí národnosti. Již před tragickou srážkou měla navíc lehce nabourat do několika aut v Nuslích.

K nehodě došlo v neděli večer v ulici 5. května. Dvaatřicetiletý policista při střetu zemřel, další jeho kolegové byli zraněni.

Témata:

Dopravní nehody | Policie ČR | stars24.cz

Vstoupit do diskuse