Letošní ročník populární taneční soutěže StarDance klepe na dveře a už za měsíc se na obrazovkách představí desítka zbrusu nových párů. Spolu s každou řadou ale přichází i trapasy, které mnohdy vzniknou omylem, přesto mohou mít dalekosáhlé následky.

Zářným příkladem může být jeden z večerů loňského ročníku. Při něm se o pořádný zmatek postarala moderátorka Tereza Kostková.

Ta při vyhlašování výsledků uvedla, že přečte jméno dvojice, která postupuje. Následně začala slovy "Veronika", načež Veronika Arichteva zajásala radostí. Druhou dvojici, u níž se rozhodovalo o postupu, ale tvořila také Veronika, avšak Lálová. A ta okamžitě nasadila zklamaný a smutný výraz.

Kostková přečetla celá jména, tedy Veronika Lálová a David Svoboda. To bylo jméno dvojice, která postupovala dále. Na parketu to ale vypadalo jinak. Arichteva slavila a Lálova byla na dně. Několik dlouhých sekund trvalo, než všem došlo, co se vlastně stalo a kdo tedy finálně postupuje.

Diváci se tehdy domnívali, že vina za zmatek byla na straně Kostkové. "Je to jen soutěž, ale Kostková to posrala. V takové důležité chvíli, navíc když tam má dvě Veroniky a vždycky přeci ty páry uvádějí jménem té celebrity a ne profesionálního tanečníka, tak to se jí opravdu hodně nepovedlo," uvedla tehdy jedna z diskutujících na sociální síti.

"Paní to možná napsala zbytečně tvrdě, ale s obsahem souhlasím. Bylo mi Veroniky hrozně líto, jak se napřed radovala a pak o to větší zklamání. Že mají na konci dvě Veroniky věděli půl hodiny, tak se nad tím mohli zamyslet," uvedla další.

Někteří diskutující dokonce žádali, aby byla Kostková kvůli tomu vyhozena. "Kostková už by toho měla nechat je umělá a nepřirozená.Pan Eben je očividně starý člověk,který se pokouší marně o rádoby intelektuální humor, ale výsledek je převážně jeden velký trapas!" přidal se mužský zástupce diskutujících.

Témata:

StarDance | Kostková, Tereza | stars24.cz

Vstoupit do diskuse