Pondělí, 2. srpna 2021 Svátek má Gustav.
Přidej stars24 na FB

DISKUZE K ČLÁNKU Ve středu přibylo 348 nakažených. Podle Babiše padl očkovací rekord

Testy v Česku ve středu potvrdily 348 případů koronaviru, o třetinu méně než před týdnem. Denní přírůstky nových případů zůstávají nejnižší od konce srpna. Vyplývá to z informací na webu ministerstva zdravotnictví. Dávku očkování proti nemoci covid-19 dostalo ve středu podle premiéra Andreje Babiše (ANO) rekordních téměř 110.000 lidí.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pavel M. (Hlasoval 1 člověk) 03.06.2021 12:14
Nenechme se ukolébat příznivým trendem, v temném… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel M.

  Pavel M.

  109.81.208.XXX
  Nenechme se ukolébat příznivým trendem, v temném zákulisí se nepřátelé demokracie nevzdávají, dál budou prosazovat totalitní opatření - respirátorové náhubky, testování a další zvěrstva, která ničí naši vyspělou středoevropskou civilizaci a obyvatele naší milé vlasti sofistikovaně zotročují. Stále ostřejší poručníkování nás všechny obyvatele ČR jako stádo žene do záhuby v eurohujerském septiku.

  + 1 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.