Úterý, 25. ledna 2022 Svátek má Miloš.
Přidej stars24 na FB

DISKUZE K ČLÁNKU Česko hlásí 2161 nových nákaz a milion naočkovaných lidí!

V pátek přibylo v Česku 2161 potvrzených případů onemocnění covid-19, to je nejméně ve všední den od konce září. Oproti stejnému dni předchozího týdne byl nárůst nižší o 440 případů. Vyplývá to z údajů na webu ministerstva zdravotnictví. Od začátku epidemie v republice zemřelo s potvrzenou nákazou 29.316 lidí.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pavel M. (Hlasovali 3 lidé) 01.05.2021 12:40
ČR by též měla přiznat prvenství ve stupiditě… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel M.

  Pavel M.

  109.81.208.XXX
  ČR by též měla přiznat prvenství ve stupiditě koronavirových opatření, která svojí přísností a nesmyslností nemají ve světě obdoby (např. školy byly a jsou u nás nejdéle zavřené atd.), proto máme u nás nejvíce úmrtí a dalších smutných prvenství. Idiocii vládních opatření sofistikovaně prohlubuje nový ministr zdravotnictví. Zřejmě chce Arenberger upevnit naše postavení na oné první příčce koronavirové idiocie. Arenbergerova konformita, anetická úředničina, neschopnost chápat touhy občanů po normálním životě, sociopatické prvky v jeho myšlení a prachobyčejné břídilství mě děsí. Ten člověk má škůdcovský potenciál souměřitelný se škůdcovským potenciálem Himmlera, který pro čistotu rasy chtěl udělat maximum a též jako Arenberger nehleděl na útrapy lidí. Arenberger hledí na čistotu prostředí bez jediného nakaženého...

  + 3 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.