Úterý, 27. července 2021 Svátek má Věroslav.
Přidej stars24 na FB

DISKUZE K ČLÁNKU V neděli přibylo nejméně nakažených za 32 týdnů! Úmrtí už je přes 29 tisíc!

Testy v neděli potvrdily 820 nových případů onemocnění covid-19. Byl to nejnižší denní přírůstek od 13. září, tedy za posledních 32 týdnů. Od začátku epidemie nového koronaviru loni v březnu zemřelo v Česku přes 29.000 lidí, u kterých byl covid prokázaný. Rychlost šíření epidemie v posledních týdnech klesá, stejně jako počty úmrtí.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pavel M. (Hlasovali 3 lidé) 26.04.2021 12:25
Zaplaťbůh, že už tolik občanů ignoruje nošení… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel M.

  Pavel M.

  109.81.208.XXX
  Zaplaťbůh, že už tolik občanů ignoruje nošení protivných respirátorových náhubků a další pitomosti z dílny zdravotnických inkvizitorů, o čemž svědčí rapidní pokles nakažených covidem. Lidé podvědomě cítí, že nepřirozené zakrývání dýchacích otvorů prohlubuje jejich zdravotní potíže a oslabuje jejich imunitu. Důležité je se zdravě a naplno nadechnout bez náhubku a s radostí jít vstříc optimističtější budoucnosti. Arenberger a další duševně připosražení alibisté a škodolibci nemají morální právo lidem činit příkoří a nutit je, aby se chovali jako zaživa pohřbení tvorové.

  + 3 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.