Slavia i Sparta před derby vyhrály, největší zápas se hraje v neděli

SK Slavia Praha, stadion v Edenu

20. října 2022 11:30

Fotbalová liga se chystá na největší zápas podzimní části sezóny, kterým je už tradičně pražské derby. Jak se na něj naladily obě "S" ve středečních pohárových zápasech?

Odpoledne nejprve nastoupila v Domažlicích na hřišti zdejšího třetiligového týmu Sparta, šlo o jednoznačné utkání. Kaňkou na vítězství 6:1 byla snad jen v závěru udělená červená karta pro Fortelného.

Večer pak hrála Slavia, která nemusela vycestovat z Prahy. Hrála totiž na Julisce s Duklou. Domácí odehráli dobrou první půli a udrželi bezbrankový stav, v druhém poločase ale čtyřikrát inkasovali.

Od dnešního dne už se obě pražská "S" soustředí na víkendové derby, které se koná v neděli od 19 hodin na stadionu v Edenu.

Ve vzájemném zápase se bude hrát o druhé místo, které drží s dvoubodovým náskokem Slavia. Ztrácí ovšem čtyři body na vedoucí Plzeň.

Témata: sk slavia praha AC Sparta Praha