Biatlon: Na programu další dva závody! Davidová může útočit na pódium

Markéta Davidová

19. března 2022 10:41

Závěrečné čtyři závody zbývají z letošní biatlonové sezóny, která vrcholí v norském Oslu. Dnes po obědě čeká dvacet terčů a porce kilometrů muže i ženy.

Dnes se jedou stíhací závody, biatlonistky se postaví na start ve 12:50, jejich kolegové je budou následovat od 15 hodin. Závodníci si výchozí pozici pro dnešek vytvořili v pátečních sprintech.

Z českých reprezentantů se nejvíce dařilo Markétě Davidové, která skončila těsně za stupni vítězů na čtvrtém místě. Z mužů na tom byl nejlépe osmnáctý Jakub Štrvtecký.

Lyže a flintu po včerejším závodě definitivně pověsila na hřebík Eva Puskarčíková, která se umístila až za šedesátkou, která se ze sprintu probojovala do stíhačky.

Sezónu definitivně uzavřou nedělní závody s hromadným startem, které začnou ve stejný čas jako ty dnešní. Pak už čeká biatlonisty zasloužený odpočinek.

Témata: Biatlon Markéta Davidová