Ester Ledecká: V oblíbeném středisku se jí tentokrát nedařilo!

Ester Ledecká

6. prosince 2021 9:09

Uplynulý víkend byl opět plný zajímavých sportovních klání s českou účastí. Fanoušci věřili v dobrý výsledek třeba v případě Ester Ledecké. Jak se naší lyžařce vedlo v zámoří?

Na lyžích je sice Ester Ledecká stále ještě úřadující olympijskou vítězkou v Super-G, ale zdaleka na nich není tak suverénní jako na snowboardu. Ukázaly to i závody v kanadském Lake Louise.

Dcera slavného hudebníka právě tam před dvěma lety zaznamenala první vítězství ve Světovém poháru, které tehdy následovalo ještě čtvrté místo v dalším sjezdu.

Tentokrát se české reprezentantce ani zdaleka tak nedařilo. Nejvydařenější byl úvodní sjezd, v němž skončila na 12. místě. V nedělním superobřím slalomu byla o příčku horší. V sobotním sjezdu dojela do cíle až ve 22. nejlepším čase.

Do pořadí Světového poháru si tak Ledecká připsala úvodních 51 bodů v probíhajícím ročníku.

Témata: Ester Ledecká