Tenis - čtyřhra: Právě dnes píše Krejčíková historii! Druhý triumf ve dvou dnech!

Barbora Krejčíková

13. června 2021 13:50

Neuvěřitelné se stalo skutečností! Barbora Krejčíková dnes přidala k sobotnímu vítězství ve dvouhře také grandslamový titul z Paříže ve čtyřhře. V páru s další českou tenistkou Kateřinou Siniakovou nedělní finále ovládly.

Krejčíková chtěla pochopitelně svou letošní velkou pařížskou jízdu dotáhnout do konce a k překvapivému triumfu ve dvouhře chtěla přidat také titul ve čtyřhře.

Českým tenistkám se postavily Polka Iga Šwiateková a Američanka Bethanie Matteková-Sandsová, která je našim fanouškům dobře známá. V minulosti totiž byla deblovou partnerkou Lucie Šafářové.

Krejčíková přenesla vítěznou náladu i na svou spoluhráčku Siniakovou, v úvodním setu se Češky rychle ujaly vedení 4:0. Cestu za výhrou si poté sice zkomplikovaly, nakonec ale první sadu vyhrály 6:4.

Druhý set už byl jednoznačnější, skončil poměrem 6:2. Krejčíková se Siniakovou tak získaly svůj třetí grandslamový titul ve čtyřhře.

Témata: Barbora Krejčíková tenis