Úterý, 26. října 2021 Svátek má Erik.
Přidej stars24 na FB

DISKUZE K ČLÁNKU Biatlon má na programu závody v Novém Městě! Kdy můžete o víkendu fandit?

Český biatlon se letos dočkal další mistryně světa, ve Slovinsku získala zlato Markéta Davidová. Na závodech v Novém Městě na Moravě jí však příznivci mohou fandit jen prostřednictvím televizních obrazovek.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» [email protected] (Hlasovali 5 lidé) 07.03.2021 10:37
naši závodníci muži i ženy jsou náhoďáci,na… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • ottopro@seznam.cz

  [email protected]

  88.101.115.XXX
  naši závodníci muži i ženy jsou náhoďáci,na světovou soutěž nemají,měli by soutěžit v nižší soutěži a to se týká i trenérů a realizačního týmu,za neúspěchem jsou jen výmluvy a výmluvy,jednou fouká vítr atd.někde je chyba,v řadě případů i fyzička,v závodě 6.3. Moravec na mne působil,že běží na lyžích,jako turista na výletě,piozn. celý ten český profesionální sport až na vyjímky katastroficky výkonostně upadl,možná je to tím,že se vybírají talenty v mládeži podle finančních priostředků rodiny,aby se dobře finančně zajistili,trenéři,největší zhoubou pro výchovu talentů jsou různí agenti,kteří se obrazně řečeno perou o mládež z bohatých rodin,prostě prachy a zas jen prachy

  + 5 / − 3

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.