Neděle, 27. listopadu 2022 Svátek má Xenie.
Přidej stars24 na FB

DISKUZE K ČLÁNKU Počasí: Na pozoru se musí mít řidiči i chodci, platí výstraha!

Až do pondělního rána hrozí na většině území Čech a části jižní Moravy vznik slabé ledovky, varují meteorologové. Důvodem je déšť, který může na podchlazeném povrchu namrzat. Největší riziko ledovky je severních a severovýchodních Čechách, a také na horských komunikacích, upozorňuje Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ)

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Jan Kocián (Hlasovali 5 lidé) 13.12.2021 15:31
"Počasí bez velkých teplotních výkyvů bude… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Jan Kocián

  Jan Kocián

  141.101.96.XXX
  "Počasí bez velkých teplotních výkyvů bude pokračovat do konce tohoto roku. Až do konce roku se průměrné týdenní teploty v jednotlivých týdnech budou pohybovat kolem normálu. Minima se do konce roku budou udržovat slabě pod nulou, maxima vystoupí slabě nad nulu. Tendence průměrných či lehce nadprůměrných srážek z posledních dvou týdnů bude pokračovat i v následujícím období," stupidně předpovídal ČHMÚ. 18

  + 5 / − 1

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.