Pátek, 3. prosince 2021 Svátek má Svatoslav.
Přidej stars24 na FB

DISKUZE K ČLÁNKU Roušky v obchodech nejsou jediná povinnost. Jaká pravidla je nutné dodržovat?

Víc než tisícové denní přírůstky případů nemoci covid-19 v Česku z posledních tří dní už se promítly do semaforu, který určuje míru rizika nákazy. Ve druhém oranžovém stupni rizika je nově spolu s Prahou dalších pět okresů, zelený stupeň pohotovosti platí podle ministerstva zdravotnictví ve 40 okresech místo dosavadních deseti. Pro Středočeský kraj a Uherskohradišťsko hygienici ohlásili zákaz nočního provozu hospod a barů. K zákazu vstupu turistů z ČR přistoupilo Dánsko, ve Švýcarsku budou muset lidé z Česka do karantény.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Nejlepší názory

» Pavel M. (Hlasovalo 12 lidí) 12.09.2020 12:49
Desinfekce má smysl, ale roušky v užívání podle… »

Zobrazit příspěvky: Podle vláken Podle času

 • Pavel M.

  Pavel M.

  109.81.208.XXX
  Desinfekce má smysl, ale roušky v užívání podle návodu v intencích prymulovského katechismu jsou škodlivé, zejména doba jejich užívání významně oslabuje imunitu těla. Platí přímá úměra - čím déle roušku nosím, tím více oslabuji odolnost organismu proti nákaze. Požadavek nošení hadrových náhubků je alibistický, aby partička Vojtěch a spol. vykázala nějakou činnost, a též škodlivý požadavek, protože hadrový náhubek je proti přirozenosti lidského organismu, evokuje frustraci svého nositele, jelikož až nápadně připomíná kdysi povinný roubík pro galejníky. Rouška pochopitelně nebrání průniku koronaviru, ba ani nejlepší respirátor stoprocentně neochrání svého nositele před viry. Rozhodující je akceptovat přítomnost viru, nepodléhat uměle vyvolávané hysterii, nenechat se stresovat prymulovskou propagandou, tedy ignorovat radost médií nad každým novým rekordem v počtu nakažených.

  + 12 / − 0

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.