Pátek, 12. srpna 2022 Svátek má Klára.
Přidej stars24 na FB

DISKUZE K ČLÁNKU Zpěvačka Sinéad O'Connorová se proslavila psychickými problémy a sérií skandálů. Co dnes dělá?

Irskou zpěvačku Sinéad O'Connorovou proslavil nejen její emotivní hlas a hit Nothing Compares 2U s působivým prostým klipem, ale i milimetrový sestřih vlasů, těžké boty, nabubřelá gesta, roztrhaná fotografie papeže Jana Pavla II či psychické problémy. Po sérii skandálů nyní žije v ústraní.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.

Zobrazit příspěvky: všechny podle vláken všechny podle času

 • ifigenie

  ifigenie

  162.158.92.XXX
  Proslavila se hlavně drogově, skandály a srala na děti.Když byla v úplných koncích,..tak se mediálně prezentovala,asi chtěla vzbudit lítost a pomoc...když brečela a říkala do medií,..děti já jsem vaše maminka..Tak to asi dřív nevěděla, když se věnovala návykovým látkám.
  Kdysi hezká, dobrý hlas,.. sláva jí přerostla přes hlavu. A ještě tomu dala korunu, a koho tím chtěla k čemu donutit, když přistoupila na muslimkou víru...
  Nechala se vysvětit na kněžku?Jaká ostuda pro nás kněžky..Vždyť těmi se mohou stát jen čisté, slušné a pokorné bytosti, vzhlížející k božstvu.. 04

  + 2 / − 1

  Je příspěvek nevhodný, urážlivý, vulgární, nenávistný či vás poškozuje? Nahlašte nám jej.