Provedla snad někomu něco? Takovou otázku si jistě musela položit youtuberka Anshule poté, co se její auto stalo terčem útoku žháře. Influencerka je z toho v pořádném šoku.

Youtuberka v úterý dokonce sdílela video z bezpečnostní kamery, na kterém je vidět pachatel, jak přichází k autu. Když začal troubit klakson, probudila se a ucítila žár. Strach měla o to větší, že plameny ohrožovaly i dům, kde spala s dcerou. 

Anshule dnes prostřednictvím instastories opět poděkovala za vzkazy a slova plná útěchy. Zároveň přiznala, že se traumatizujícího zážitku zbavuje jen obtížně.

"Je pro mě hrozně stresující se k tomu pořád vracet a pořád vidět to video znova. Včera v noci jsem to absolutně nezvládla, úplně jsem se zhroutila, bylo to strašný," svěřila se fanouškům s tím, že je v noci musela vyzvednout její maminka.

"Kdykoliv jsem jsem zavřela oči, tak jsem cítila ten žár, ty plameny a všechno jsem to viděla znova," uvedla influencerka a dodala, že věří v sílu spravedlnosti, tedy že dojde k dopadení pachatele. 

Témata:

Anshule (influencerka) | krimi | stars24.cz