Přestože už manželská krize Báry Basikové (55) a Petra Poláka (39) trvá více jak rok, skutečnosti vyšly na povrch až nyní. Manželství je v troskách!

Zpěvačka Bára Basiková(55) a její manžel Petr Polák(39) spolu nesdílí jednu domácnost! Petr si pronajal byt a od Báry a syna Theodora(9) odešel.Manželství nefungovalo a pár musel jít od sebe. 

Už před více jak rokem probíhali spekulace nad manželstvím těchto dvou lidí. Když se však zpěvačky někdo zeptal mluvila kladně a spokojeně. "Vše je v pořádku, jsem šťastná", řekla.V tu dobu ale už sama věděla že vše v pořádku není.

Petr se Báře přizpůsobil a drželi veřejnost v domnění že se nic závažného neděje.Pravda však vyšla najevo, Petr si pronajal byt a odstěhoval se. I když jako pár nefungovali dobře, rodiče se snaží být co nejlepší, nechtějí aby jejich syn trpěl. Tatínek Petr se synovi pilně věnuje, vozí ho do školy a tráví s ním svůj čas na tom se nic nezměnilo i když už nefungují jako ideální rodina.

To jestli rozvod už proběhl nebo je v řešení není jisté, co je jisté, je to že rozvod je bohužel jediné klíčové řešení pro tento pár. Báry už bohužel třetí. Tak snad vše proběhne v pořádku a bez zbytečných komplikací.

Témata:

Basiková, Bára | stars24.cz

Vstoupit do diskuse